Android App Maker | Jak zrobić aplikację na Androida za darmo (2023)

Rozpocznij

Wypróbuj Android App Builder teraz. Zaufało mu ponad 10 milionów firm!

 • Pozwól użytkownikom cieszyć się najszybszym i najbardziej responsywnym doświadczeniem

 • Niech Twoja aplikacja zarabia dla Ciebie pieniądze podczas snu.

 • Korzystaj z krytycznych danych i twórz metryki, aby zrozumieć zachowanie użytkowników

 • Automatyczna aktualizacja treści w aplikacji bez konieczności ponownego przesyłania danych

 • Nie jest wymagana profesjonalna znajomość języka kodowania

 • Poznaj i dodaj funkcje zgodnie z potrzebami Twojej branży

Appy Pie App Maker to z łatwością najlepsza platforma do tworzenia aplikacji na Androida bez kodu. Z ponad 200 cennymi funkcjami aplikacji i całkowicie bezkodowym UI, tysiące aplikacji na Androida są budowane i publikowane w Google Play Store każdego dnia poprzez kreator aplikacji na Androida Appy Pie!

Stwórz własną aplikację na Androida w ciągu kilku minut, korzystając z programu Appy Pie’s Android app maker. Nasz kreator aplikacji daje Ci narzędzia potrzebne do budowania niesamowitych aplikacji na Androida bez żadnego kodowania. Kreator aplikacji został starannie zoptymalizowany, aby zapewnić, że wszystkie tworzone przez Ciebie aplikacje działają bezproblemowo z systemem Android. Appy Pie’s Android app builder jest dostosowany do systemu operacyjnego Android, łatwy w użyciu, bezproblemowy i zgodny z Play Store.

Dołącz do rynku aplikacji na Androida poprzez oprogramowanie Appy Pie’s Android app creator. Użyj naszego kreatora aplikacji, aby tworzyć aplikacje na Androida za pomocą prostej akcji przeciągania i upuszczania, aby dodać tak wiele i tak różnorodnych funkcji, jak potrzebujesz. No-code Android app builder pozwala tworzyć aplikacje na Androida bez pisania nawet jednej linii kodu. Stwórz swoją aplikację na Androida i stań się częścią ekosystemu smartfonów już dziś!

Appy Pie jest na misji demokratyzacji rozwoju aplikacji na Androida poprzez zapewnienie, że każdy może tworzyć swoje własne aplikacje na Androida niezależnie od wiedzy technicznej lub umiejętności. Aby stworzyć aplikację mobilną na Androida z Appy Pie, wystarczy urządzenie podłączone do internetu. Przeprowadzimy Cię przez cały proces tworzenia aplikacji na Androida, a nawet potrzymamy Cię za rękę przez cały proces składania aplikacji w Google Play Store.

Zacznij tworzyć swoją aplikację na Androida już teraz!

Kiedy już masz jasność co do tego, co musisz zbudować i jesteś gotowy do uruchomienia własnej aplikacji mobilnej, idąc drogą Androida niewątpliwie da ci przewagę. Nie dość, że liczba użytkowników Androida jest znacznie większa niż Apple, to jeszcze jest on stosunkowo bardziej opłacalny niż iOS, jeśli chodzi o publikowanie aplikacji w sklepie z aplikacjami.

(Video) Jak stworzyć własną aplikację na telefonie

Oto najważniejsze powody, dla których powinieneś budować aplikacje mobilne na Androida.

 • Będąc platformą open-source, Android ma stosunkowo niskie bariery wejścia, co pozwala na łatwe tworzenie aplikacji mobilnych po niższych cenach.

 • Oprócz Google Play Store, aplikacje na Androida mogą być również dystrybuowane za pośrednictwem sklepów z aplikacjami innych firm, pomagając Ci stworzyć wielki wpływ i dotrzeć do szerszej publiczności.

 • Opublikowanie aplikacji mobilnej w Google Play to proste przedsięwzięcie. Dzięki elastycznym zasadom składania wniosków i szybkiemu procesowi zatwierdzania, możesz udostępnić światu swoją aplikację na Androida z wielką łatwością.

 • Aplikacje na Androida działają dobrze na wielu urządzeniach, w tym inteligentnych telewizorach, tabletach, przenośnych odtwarzaczach multimedialnych, aparatach fotograficznych, systemach samochodowych, smartwatchach i wielu innych.

 • Interfejs użytkownika odgrywa ważną rolę w sukcesie aplikacji, a jeśli chodzi o aplikacje na Androida, ich wysoce konfigurowalny interfejs użytkownika ułatwia właścicielom aplikacji zarządzanie nimi i dostarczanie ulepszonych doświadczeń użytkownika.

 • Platforma jest oparta na systemie Linux, co zapewnia Ci bezpieczeństwo i bezawaryjne działanie Twojej aplikacji na Androida. W całym okresie istnienia platformy nie odnotowano nawet jednego przypadku awarii czy wycieku informacji.

Stwórz swoją własną aplikację na Androida już teraz

Appy Pie upraszcza proces tworzenia aplikacji i wprowadzania jej na rynek. Appy Pie Android app maker zapewnia wszystkie narzędzia i zasoby potrzebne do uruchomienia aplikacji w Google Play Store. Nie wymaga kodowania. Nic nie trzeba pobierać ani instalować. Wystarczy przejść online do naszego Android App Builder, wprowadź nazwę aplikacji, wybierz idealną kategorię dla swojej aplikacji na Androida, wybierz schemat kolorów, wybierz Androida jako urządzenie testowe, dodaj najlepsze funkcje, aby Twoja aplikacja na Androida wyróżniała się, dostosuj wygląd i styl swojej aplikacji na Androida, sfinalizuj plan aplikacji, jak na swój budżet i jesteś gotowy, aby opublikować swoją aplikację na Androida w Google Play Store.

Appy Pie Android app maker zapewnia szeroką gamę funkcji, które pomogą Ci stworzyć wysokiej jakości aplikację. Wymieniono tutaj kilka powodów, dla których musisz wybrać oprogramowanie Appy Pie’s Android app creator, aby zrobić aplikacje na Androida.

 • Wybierz spośród ponad 25 kategorii aplikacji i setek szablonów. Możesz szybko stworzyć własną aplikację na Androida i opublikować ją w Google Play Store.

  (Video) Program do robienia intra na smartfony

 • Appy Pie’s Android app builder oferuje wizualny interfejs “przeciągnij i upuść”, który ułatwia tworzenie aplikacji na Androida bez umiejętności programowania.

 • Od bramek płatności do zakupu w aplikacji, kreator aplikacji na Androida Appy Pie ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby stworzyć dowolny typ aplikacji na Androida.

 • Możesz dostosować każdy aspekt swojej aplikacji na Androida. Zmień kolory, czcionki, projekt i wszystko inne, co chcesz. Wszystko jest możliwe z naszym Android app makerem.

 • Śledź aktywność użytkowników i zobacz, jak ludzie korzystają z Twojej aplikacji na Androida. Dowiedz się, gdzie użytkownicy odpadają i jakie funkcje są najczęściej używane.

 • Nie ma ograniczeń co do wysokości pomocy, jaką można otrzymać. Oferujemy bezpłatne wsparcie mailowe, telefoniczne oraz wsparcie w postaci czatu na żywo 24/7.

Zrób teraz własną aplikację na Androida

Appy Pie App Maker to jeden z najlepszych konstruktorów aplikacji do tworzenia aplikacji na Androida dla biznesu i użytku osobistego. Pozwala na stworzenie aplikacji na Androida z zerowymi umiejętnościami kodowania, dalej pomagając w opublikowaniu jej w Google Play Store. Wymienione tutaj są niektóre z głównych funkcji Appy Pie’s Android app builder.

 • Dzięki funkcjom fotograficznym i wideo w aplikacji na Androida, możesz łatwo zaprezentować swoje produkty i usługi oraz przyciągnąć swoją grupę docelową.

 • Twórz płatne aplikacje, aplikacje oparte na subskrypcji i rób o wiele więcej z funkcją zakupu w aplikacji na Androida.

  (Video) Poradnik jak zrobić grę na telefon darmowa aplikacja

 • Funkcja audio pozwala na dodanie dźwięku do aplikacji na Androida. Ta funkcja jest świetna dla aplikacji do podcastów, radia i muzyki.

 • Jedna z najlepszych funkcji budowania aplikacji na Androida Appy Pie, kontakt pozwala udostępnić ważne dane kontaktowe swoim użytkownikom.

 • Korzystając z naszej funkcji strony internetowej, możesz łatwo przekształcić swoją stronę biznesową w aplikację na Androida i zapewnić niesamowite wrażenia użytkownika.

 • Powiadomienia push to najpotężniejsza funkcja aplikacji Android, która okazuje się być korzystna w natychmiastowym aktualizowaniu użytkowników o najnowszych wiadomościach, promocjach itp.

Zbuduj aplikację na Androida

Najczęściej zadawane pytania

Tworzenie aplikacji na Androida z Appy Pie Android app builder jest tak proste jak ciasto. Nie są wymagane umiejętności kodowania. Wykonaj poniższe kroki, aby stworzyć własną aplikację na Androida w kilka minut:

 • Przejdź do Appy Pie App Builder i kliknij “Utwórz swoją aplikację”
 • Wpisz nazwę swojej firmy i kliknij na Dalej
 • Wybierz kategorię, która najlepiej pasuje do Twojego biznesu
 • Wybierz schemat kolorów, który lubisz
 • Wybierz urządzenie, na którym chcesz przetestować swoją aplikację
 • Dostosuj projekt aplikacji do swoich potrzeb i kliknij na Zapisz i kontynuuj
 • Weź głęboki oddech, twoja aplikacja się szykuje. Po zbudowaniu aplikacji, zeskanuj kod QR lub wyślij link instalacyjny aplikacji na swoje urządzenie poprzez email lub SMS, i przetestuj aplikację demo
 • Przejdź do sekcji Moje aplikacje, otwierając rozwijane menu Witaj, znajdujące się w górnej części nawigacji.
 • Kliknij na opcję Edit, aby edytować swoją aplikację.
 • Zobaczysz plan podstawowy. Możesz wybrać opcję Wypróbuj teraz lub Kup teraz. Opcja “Spróbuj teraz” jest dostarczana z 7-dniowym okresem próbnym, abyś był w pełni zadowolony z aplikacji przed dokonaniem zakupu.
  Należy pamiętać, że niezależnie od wybranej opcji, konieczne jest podanie danych karty kredytowej. Używamy danych karty kredytowej do sprawdzenia autentyczności użytkowników.
 • Na oprogramowaniu kreatora można dodać pożądane funkcje
 • Po zakończeniu kliknij na Zapisz i kontynuuj, aby zakończyć tworzenie aplikacji.

Ile kosztuje zrobienie aplikacji na androida?

Możesz stworzyć aplikację na Androida w ramach darmowego planu próbnego, korzystając z kreatora aplikacji na Androida Appy Pie. Jeśli jednak chcesz opublikować ją w Google Play Store, musisz uaktualnić swoją aplikację do jednego z naszych płatnych planów. Zaczynając od zaledwie 18 dolarów miesięcznie, mamy różne plany SMB i enterprise, które można sprawdzić na Appy Pie Pricing.

Oficjalnym językiem programowania używanym w aplikacjach na Androida jest Java. Niektóre inne popularne języki programowania to Kotlin, C/C++, C#, Phongap itp.

Jak stworzyć aplikację na androida bez kodowania?

Oto kroki, które pomogą Ci stworzyć aplikację androidową bez kodowania:

 • Przejdź do Appy Pie Android App Builder i kliknij “Utwórz swoją aplikację”
 • Wpisz nazwę firmy, a następnie wybierz kategorię i schemat kolorów
 • Wybierz urządzenie, na którym chcesz przetestować swoją aplikację
 • Dostosuj wygląd aplikacji i kliknij na Zapisz i kontynuuj
 • Przejdź do sekcji Moje aplikacje i kliknij na opcję Edytuj, aby edytować aplikację według własnych potrzeb
 • Przeciągnij i upuść swoje pożądane funkcje i stwórz własną aplikację na Androida w ciągu zaledwie kilku minut

Jak pobrać plik Android APK i zainstalować aplikację na Androida?

Wykonaj poniższe kroki, aby łatwo pobrać plik Android APK i zainstalować aplikację android na swoim urządzeniu z systemem Android:

 1. Zaloguj się do swojego konta Appy Pie
 2. Przejdź do obszaru Moje aplikacje i kliknij na Testuj aplikację na urządzeniu
 3. Zeskanuj kod QR, lub wyślij link instalacyjny aplikacji poprzez email lub SMS na swoje urządzenie z systemem Android
 4. Kliknij na link, aby pobrać plik Android APK
 5. Pojawi się okienko przekierowujące na stronę domyślnej przeglądarki.
 6. Po pobraniu pliku Android APK, stuknij go otwórz
 7. Zostaniesz teraz poproszony o zezwolenie na instalację z nieznanych źródeł. Włącz go
 8. Twoja aplikacja na Androida zacznie się instalować
 9. Po zainstalowaniu, przetestuj swoją aplikację tak jak chcesz

Page reviewed by: Abhinav Girdhar |Last Updated on March 14th, 20237:36 am

(Video) Jak szybko zrobić aplikację na smartfona 1. Ta aplikacja jest niebezpieczna ☠️ Usuń ją! 2. How to Create an app in less than 10 mins (No coding, no downloading and for Free) [Part 1 of 2] 3. JAK ZROBIĆ GRE? na telefonie Łatwo #1 4. Jak zrobić klikera na telefonie bez bycia programistą 5. Najlepszy DARMOWY program do montażu. Wybierz MĄDRZE ▪ Ogólnie #14 (Krzysztof Dziewiątkowski) 6. JAK MONTOWAĆ WIDEO NA TELEFONIE?- INSHOT- bez znaku wodnego! Dodawanie napisów,muzyki,zdjęć i inne.

Author: Msgr. Refugio Daniel

Last Updated: 02/16/2023

Views: 5693

Rating: 4.3 / 5 (54 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Name: Msgr. Refugio Daniel

Birthday: 1999-09-15

Address: 8416 Beatty Center, Derekfort, VA 72092-0500

Phone: +6838967160603

Job: Mining Executive

Hobby: Woodworking, Knitting, Fishing, Coffee roasting, Kayaking, Horseback riding, Kite flying

Introduction: My name is Msgr. Refugio Daniel, I am a fine, precious, encouraging, calm, glamorous, vivacious, friendly person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.

© 2023 Surozo. All Rights Reserved.